top of page
  • Foto van schrijverRudi Baeyens

Dag 23: Dag van de Sponsors

Via dit bericht willen wij heel graag iedereen bedanken voor het sponsoren van onze vereniging ‘Men From Nonkel’. Met uw sponsoring helpt u ons team enorm.

Wij willen iedereen bedanken, zowel al onze sponsors als de particuliere schenkers, voor de giften die we mochten ontvangen.

Deze financiële steun was broodnodig om een werking te kunnen aanbieden waardoor wij ons doel als fietsers, maar tevens ook de ondersteuning door onze begeleiders, konden waarmaken. Hierdoor slagen wij ook in onze opzet om de sponsorgelden over te maken aan ons goed doel Woonzorgcentrum OLV Ten Rozen Rozenbloesem. Ook dank aan alle enthousiaste medewerkers die op één of andere wijze een handje toestaken.

134 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page